Cozman poston foto me te dashuren e re eshte shume me e bukur se tuna

Këngëtari me origjinë nga Kosova Cozman ka postuar një foto mjaft të dyshimtë në snapchat.

Duket se këngëtari po shijon një romancë të re me një vajzë që nuk ka zgjedhur t;ja publikojë fytyrën.

Cozman në këtë mënyrë duket se ka harruar Tunën dhe ka gjetur ngushëllim te dikush tjetër.

Shumë shpejt pritet që mediat rozë të zbulojnë se kush është vajza me të cilën shoqërohet këngëtari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *