‘Çmendet’ Morena Taraku, shikoni çfarë foto ka postuar në Instagram

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, njihet për linjat e saj seksi.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht publikon foto provokuese në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Se fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e zhveshur në vaskë.

Ajo në këto foto shfaqet pa riçipeta, por është ‘kujdesur’ që t’i mbulojë ‘thithkat’.

Morena njihet për jetën luksoze, ndonëse nuk dihet se kush qëndron prapa saj… /ORAinfo/

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *