Çmendet Kallashi, foto plotësisht nudo (+18)

Pas publikimit të fotove dhe videove nudo nga Shkëndije Muja, të njëjtën gje e ka bërë edhe Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi. Ajo nuk ka hezituar të pozojë nudo pas dushit.

Kallashi madje këtë e ka publikuar në Instagram dhe ka pasur reagime të ndryshme.

Nuk dihet se çfarë i shtyu të dyja që në të njëjtën ditë të publikojë foto nudo.

Ndoshta edhe Kallashi më vonë do te na tregoje një video gjatë dushit, sikurse Shëkndija.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *