Çka po ndodh me fytyrën e Norës!? Tmerron me pamjen e saj sot!

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Jemi mësuar që në paraqitjet e saj ta shohim gjithmonë me veshje dhe grim të veçantë, duke reflektuar kështu elegancë dhe sharm.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën nuk po duket aspak mirë…/ORAvip/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *