Brenda dhomës përrallore të djalit të Sinanit dhe Andrrës

Përveç angazhimeve në profesion, artistët tanë gjejnë kohë edhe për familjen.

Prindër të kujdesshëm ndaj djalit të tyre cilësohen edhe këngëtari Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, Andrra Destanin, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Andrra ka postuar disa pamje nga dhoma e lojës së djalit Ansi, të cilën do ta ëndërronte çdo fëmijë.

Dhoma e Ansit është e mbushur përplot me lodra, kurse në një kënd të dhomës shihej Sinani teksa po argëtohej me djalin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *