Bien cmimet e cigareve ne gjithë europë,Ja sa do të kushtojë një paketë nga muaji tjetër

Bien cmimet e cigareve ne europë,Ja sa do të kushtojë një paketë nga muaji tjetër,pas shume kerkesave te popullates dhe pas shume seancave parlamentare ne parlamentin europian erdh vendim qe te bien akcizat dhe te bien cmimet e shume llojeve te cigareve ne europe nese ka kushtuar nje pako cigare 5.20euro tani do te kushtoje…kliko reklamen meposhte dhe shiko cmimet e reja te cigareve…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *