Besoni ose jo kto janë 7 të dashurat e Getoar Selimit (FOTO)

Getoar Selimi njihet si njëri prej këngëtarëve që ka pasur lidhje publike me në pjesë të vajzave të Show Bizit…
1. Çiljeta Xhilaga (E VERIFIKUAR)

Ndër femrat më të përmendura të Getit.

2. Hana Shehu (E VERIFIKUAR)

Një ndër të dashurat më afatgjatë të Getoarit.

3. Elvana Gjata (E VERIFIKUAR):Per me shume shtyp rekklamm dhe shiko te dashurat tjera qe i ka pasur Getoari mesoje:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *