Befason Elvis Naçi: Do të martohesha me një femër të një feje tjetër, për këtë arsye (Video)

Hoxha i moderuar nga Shiqpëria, Elvis Naçi, ka dhënë një deklaratë interesante në një intervistë për një televizion, njofton Gazeta NewBorn

I pyetur nga gazetarja se a do të martohej me një femër të një besimi tjetër, Naçi, tha se do ta bëntë këtë gjë dhe se nuk do ti pengonte, nëse ajo femër do të kishte tipare të mira njerëzore dhe nëse ajo do të ishte e sjellshme dhe me gjëra të mira, shkruan Gazeta NewBorn.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon minuten 32:37:

VIDEO

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *