Arbenita nga Prishtina, e nxeht elegante, numri telefonit +383 44 258…(video)

Pershendetje nga Anxhela, Jam 24 vjec dhe jam beqare, kush do takim e boj me *** euro nje ore. Me shkruani tani ne whatsapp/viber per ta msuar sa kerkoj per ta ber me juve nuk do tmbeteni te pa kenaqur ju premtoj qe do dilni tknaqur qe do tju mbetet omel me mua hajde provone tash mos humbni rast. Numrin e gjeni duke e e klli kuar rrekl lamen posht shkrimit dhe ju del numri im telefonit. Ju pres…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *