Aida Doçi i futet me ‘dhunë’ në emision, ja si reagon Shpetimi kur e sheh

Në këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, i ftuar ish-deputeti i PDK-së, Adem Grabovci, i cili në emision hyri me këngën ‘God father’.

Grabovci në këtë emision u pyet për të gjitha, prej asaj rreth punësimit të famshëm ‘pa konkurru’ e deri tek sigurimi i numrave në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai u pyet edhe për të kaluarën e tij në burg për pajtimin e gjaqeve, ku edhe u emocionua dhe qajti ndërsa Shpetim Desku e ndërpreu emisionin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *