A e keni harruar ende? Këto 10 foto ‘nudo’ të Dafina Zeqirit do iu çmendin (Pamje)

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka bërë publike këngën e saj më të re për të cilën punoi më përkushtim të madh, kjo këngë ashtu si edhe u tha, është për tregun ndërkombëtar.

Dafina në klipin e kësaj këngë duket shumë bukur, madje në disa nga skenat e këtij klipi ajo duket shumë seksi.

Ajo në vitet e fundit eshte bere kengetarja kosovare me e dashur per publikun.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Koheve te fundit Dafina eshte terhequr nga intervistat dhe shfaqjet ne publik permes mediave.

Ajo zakonisht po shfaqet vetem ne koncerte, ku eshte e dashur shume nga rinia.

Ju sjellim 10 nga fotografitë më seksi të saj, pjesë e klipit të këngës ‘Four Season’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *