A e dini gruaja e cilit futbollist shqiptar është kjo super femër?

Erjona Sylejmani nuk u ndahet pozave provokative.

Bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli ka bërë një photoshoting ku ka ekspozuara asetet e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo duket shumë joshëse dhe seksi.

Ndryshe, Erjona është nënë e një djali, por që format trupore i ruan si mos më mirë!


Bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli ka bërë një photoshoting ku ka ekspozuara asetet e saj trupore, shkruan Indeksonline.
Ajo duket shumë joshëse dhe seksi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *