Postimet e Fundit

Shiko Te Gjitha

A keni ditur se Besim Dina e ka nënën kaq zojë dhe bukuroshe, por ja kush është ajo

Aktori Besim Dina kohët e fundit njihet më shumë si moderator i emisionit “Oxygen”, duke lënë anash aktrimin për të cilin njihej dikur. Ai emisionin “Oxygen” e nisi shumë vite …